Obóz letni

22 sierpnia 2011

Zapraszamy do zakładki Galeria/Obóz wakacyjny. Znajdują się tam zdjęcia z obozu wakacyjnego. Miłego oglądania :)

17 sierpnia 2011

14 sierpnia zakończył się  obóz edukacyjny, który odbył się w ośrodku w Ptakach k/Nowogrodu (Baliki), położonym w malowniczym zakątku obszaru chronionego krajobrazu 20 km od Łomży. W 14-dniowym obozie wzięło udział 50 uczniów ZSZ nr 4 w Ostrołęce.

Przyszli maturzyści przygotowywali się do egzaminu dojrzałości w trakcie zajęć z języka angielskiego i matematyki, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli. W trakcie zajęć zostały wykorzystane środki multimedialne podnoszące atrakcyjność warsztatów, jak również nowoczesne formy dydaktyczne aktywizujące uczniów. Głównym celem wyjazdu był  bowiem rozwój umiejętności porozumiewania się w języku angielskim oraz kompetencji matematycznych, jak również zwiększenie motywacji  młodzieży do nauki. Każdy z uczestników na zakończenie obozu otrzymał certyfikat poświadczający ukończenie zajęć edukacyjnych z matematyki i języka angielskiego.

Oprócz warsztatów edukacyjnych, uczniowie mieli zapewnionych szereg atrakcji rekreacyjno-sportowych i kulturalnych, m.in. zajęcia survivalowe dla chłopców, zajęcia ze stylizacji i makijażu dla dziewcząt, czy zajęcia z ratownictwa prowadzone przez ratownika WOPR. Uczestnicy mieli do dyspozycji basen, boiska do gry w piłkę siatkową i nożną, a także możliwość podziwiania piękna okolicy w trakcie spływu kajakowego rzeką Pisą. Wieczorem organizowane były spotkania przy ognisku z gitarą  i licznymi atrakcjami przygotowanymi przez kadrę prowadzącą.

Już niedługo, w zakładce Galeria, zamieszczone zostaną zdjęcia z wyjazdu.

25 lipca 2011

INFORMACJE WYJAZDOWE – OBÓZ LETNI (1-14.08.2011)

OŚRODEK CHARYTATYWNO-OPIEKUŃCZY CBŁ PTAKI 121, 18-414 NOWOGRÓD

1. Wyjazd i powrót: parking przy hali widowiskowo-sportowej, ul. Traugutta 1, Ostrołęka

WYJAZD – 1 sierpnia 2011:

10.30 zbiórka

11.00 wyjazd

POWRÓT – 14 sierpnia 2011 – ok. godz. 12.00

Autokar na przedniej szybie oznaczony będzie listą uczestników.

2. Czas przejazdu ok. 1 godziny, obóz rozpoczyna się obiadem a kończy śniadaniem

3. Kontakt  telefoniczny do kadry:

- Łukasz Brudnicki – organizator – 602 406 436

- Barbara Chojnacka – kierownik obozu - 609 043 128

4. Prosimy o spakowanie rzeczy w 1 torbę!!

5. Rzeczy potrzebne do zabrania

czapka z daszkiem, obuwie sportowe, klapki lub sandały, strój kąpielowy, dres, krem do opalania, spray przeciw komarom(!!!), maść na pogryzienia komarów, ręcznik, zeszyt na zajęcia, długopisy.

informacja dla dziewczyn – zajęcia z wizażu:

jeśli macie swoje ulubione kosmetyki, lusterko, pędzelki itd. to można zabrać, z pewnością przydadzą się podczas zajęć, część sprzętu zapewniamy.

22 lipca 2011

Wszystkie osoby zakwalifikowane do udziału w wakacyjnym obozie językowym informujemy, że zgodnie z planem obóz rozpoczyna się 1 sierpnia. Szczegółowe informacje  dotyczące godziny i miejsca odjazdu będą umieszczone  na stronie stronie internetowej w przyszłym tygodniu. Do wszystkich uczestników obozu zostaną również wysłane wiadomości sms lub maile ze szczegółami dotyczącymi wyjazdu.

6 lipca 2011

Karta kwalifikacyjna na wakacyjny obóz językowy z elementami zagadnień matematycznych.

Obóz – karta kwalifikacyjna – kliknij, aby wyświetlić.

6 czerwca 2011

Od dziś do 13 czerwca wszystkie chętne osoby mogą zapisywać się na obóz wakacyjny. Obóz organizowany będzie w terminie 01-14.08.2011 w ośrodku w Ptakach k/Nowogrodu (Baliki), który położony jest w Puszczy Kurpiowskiej nad rzeką Pisą. W programie obozu przewidziane są zajęcia dydaktyczne z matematyki, języka angielskiego lub obu tych przedmiotów – w zależności od tego, co wybierze uczestnik, a także inne atrakcje rekreacyjno-sportowe (np. basen, spływ kajakowy, wieczorne ogniska, gry sportowe itp.). Zapisy na obóz będą prowadzone drogą elektroniczną, przez formularz zgłoszeniowy w zakładce Rejestracja on-line. Rejestracja na wyjazd potrwa do 13 czerwca do godz. 23:59. Więcej informacji o obozie i programie wyjazdu znajduje się w broszurze informacyjnej.

obóz broszura – kliknij, aby wyświetlić broszurę.

1 kwietnia 2011

Obóz letni to niezwykła przygoda. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia i możliwość dalszego rozwijania się. Obóz ten przeznaczony jest dla osób, które pokażą nam w pierwszym semestrze , że na to ciężko pracowały. Nie chodzi nam tu o osiągnięcie najlepszych wyników. Zależy nam na tym, aby zrobić jak największy postęp. Nie trzeba więc pisać egzaminów z angielskiego czy matematyki na 100 procent, aby na niego pojechać. Dodatkowo będzie uczestniczyło w obozie 20 nowych osób, które z różnych przyczyn nie mogły wziąć udziału w projekcie w ciągu roku.
Obóz będzie trwał 14 dni i będą na nim prowadzone zajęcia zarówno z matematyki, jak i angielskiego. Przewidziane na nim są zajęcia integracyjne i sportowe, aby móc się lepiej poznać i dowiedzieć się o sobie więcej. Więcej informacji pojawi się już po rozpoczęciu zajęć – w kwietniu 2011r.